PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014103}

Strefa interesów

The Zone of Interest
7,4 28 499
ocen
7,4 10 1 28499
8,6 50
ocen krytyków
Strefa interesów
powrót do forum filmu Strefa interesów

Lubię filmy o tematyce WWII, a także interesuję się historią (właśnie WWII oraz średniowieczną) - ja też totalnie nie rozumiem zachwytów nad tym filmem - chciałbym doznać tego, czego Wy doznaliście - i tak jak sporo filmów to potrafi, tak ten - o ile przedstawił świat z innej perspektywy i "zwykłej pracy, zwykłych dni" w kontekście holokaustu - to niestety jest nudny i wg mnie nie wybrzmiewa tak jak powinien.

Słyszę te krzyki, słyszę te strzały, ale to (dla mnie) za mało. Nie pamiętam, kiedy tak się męczyłem na tak "wyhajpowanym" filmie, o ile tak mogę napisać zważywszy na tematykę. Na plus montaż w niektórych momentach (kilka kamer, ujęcia przejścia z pomieszczenia A przez B do C itd).

Nie rozumiem motywu z czerwonym kwiatem, oraz pozostałych (dziwnych) "artystycznych" zabiegów (w pewnym momencie nawet pomyślałem, to błąd w filmie) - ktoś może wytłumaczyć?

ocenił(a) film na 3
emqbro

wedlug mnie tu jie ma nic do zrozumienia, kolejna symbolika tego czego nie pokazali w artystycznym dokumencie niewidzialnego czlowieka. pomysl dobry realizacja tak meczaca ze az chce sie rzucic czyms w ekran.

ocenił(a) film na 3
emqbro

naza zachodzie bez mian miazdzyl i zabieral w podroz do zycia tamtych ludzi. ten obraz nie zabral mnie do nikad poza nudnym obiadkiem u cioci seryjnej morderczyni. niby mam swiadomosc ze zaraz po morderstwie idzie upichcic obiad i wypic herbatke planujac kolejne ale to film ma to pokazywac a nie wkurzac dzwiekiem monotonia i symbolami bo to nie sesja terapeutyczna ala chore reiki. to jest pojscie na latwizne.

ocenił(a) film na 3
emqbro

Jedyne emocje jakie poczułem podczas seansu to znudzenie i zbrzydzenie.Może nie byłem targetem Glazera.Koszmarek łamane przez pseudoartystyczny bełkot.

ocenił(a) film na 3
clarencefilmweb

"Wybór Zofii" Alana Pakuli poruszył mnie do trzewii.Tłumaczę się,że nie jestem jakimś bezuczuciowym troglodytą ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones